دیجیتالی شدن تمامی تراکنش‌های پشتیبانی در دانشگاه آزاد با بهره‌مندی از سامانه «آزاد اکسپو»

عبدالرسول پورعباس  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس بر لزوم استفاده از سامانه‌‌های مختلف در این دانشگاه برای افزایش شفافیت و مدیریت بهتر تاکید کرد و گفت: در سامانه «آزاد اکسپو» که یکی از بزرگترین زیرسامانه‌های دانشگاه آزاد است، تمامی تراکنش‌های پشتیبانی به صورت دیجیتال درآمده و هیچ فعالیت و خرید پشتیبانی به صورت دستی نخواهد بود. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی افزود:‌ براساس سامانه «آزاد اکسپو» تمامی نیازهای واحدهای دانشگاهی در این سامانه ثبت شده و بلافاصله فروشندگان نیازهای واحدها را شناسایی و با کمترین رقم تأمین می‌کنند، ضمن اینکه باید تمامی هزینه‌های خرید و فروش با کمترین رقم ریالی انجام شود و دیگر خبری از چک نخواهد بود. 

دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این به دنبال توسعه بوده است، ولی با تغییر مأموریت و اهداف به دنبال توسعه تکمیلی و افزایش کیفیت و اعتباربخشی به امورات و اقدامات خود است. 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: در حوزه‌های فناوری و دانش‌بنیان، کارهای اساسی توسط دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفته است و برای این کار، تمامی زیرساخت‌ها را الکترونیکی کرده و می‌کوشیم روند را تسهیل‌تر از گذشته کنیم. 

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال هوشمند کردن تمامی اقدامات خود با تغییر زیرساخت‌هایش است اظهار داشت: در این طرح تمامی فعالیت‌های دستی در این دانشگاه تغییر یافته و قرار است از خدمات الکترونیکی در تمامی امورات بهره‌برداری کنیم. 

پورعباس خاطرنشان کرد: در حال حاضر نزدیک به ۳۰ زیرسامانه در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت پایلوت استفاده می شود.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *