تلاش ویژه برای توسعه برنامه‌های فرهنگی دانشگاه امیرکبیر/ دانشجویان باید راه های مقابله با بحران را یاد بگیرند

جواد شکرالهی مغانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس  درباره برنامه‌های این دانشگاه پس از تأکید وزارت علوم مبنی بر افزایش امید و ایجاد روحیه شادی و نشاط در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه امیرکبیر تلاش ویژه‌ای برای توسعه و بسط و همراهی برای اجرای اقدامات فرهنگی و اجتماعی در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: باید کارهایی در دانشگاه‌ها پیگیری و انجام شود تا دانشجویان ضمن شناسایی بحران‌ها بتوانند راه‌های مقابله با آن را یاد بگیرند. همچنین با توجه به تأکید وزارت علوم مبنی بر افزایش امید و روحیه نشاط در سال تحصیلی فعلی باید اقدامات مثبتی برای از بین بردن خمودگی در برخی دانشجویان را اجرایی کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: توسعه اقدامات فرهنگی و زمینه ایجاد فعالیت‌های سیاسی در سال جدید از سوی مدیران این دانشگاه دنبال خواهد شد و با آنکه برنامه‌‌های فرهنگی در طول سال‌های اخیر روندی روبه کاهش داشته اما می‌کوشیم با توجه به تأکید وزارت علوم مبنی بر توسعه این اقدامات بستری مناسبی را برای اجرای آن ایجاد و زمینه‌های آن را تسهیل کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *