: ساعت تاریج : يکشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٦
موقعیت در صفحه : صفحه اصلي > صفحه اصلی > همراه با نهاد > واحد خواهران 

اطلاعیه

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با همکاری خانه مطبوعات برگزار می کند
برگزاری هشتمین کارگاه آموزشی مطبوعات ویژه دانشجویان
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان ، در ادامه سلسله برنامه های آموزشی خود هشتمین کارگاه آموزشی مطبوعات، یک روزه و با حضور مدرسین استانی برگزار نمود.در این کارگاه که دانشجویان فعال حوزه مطبوعات واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان حضور داشتند،مباحث حرفه ای خبرنگاری بصورت تئوری برگزار گردید.گفتنی است در پایان دوره به شرکت کنندگان در این کارگاه ها گواهی معتبر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعلق خواهد گرفت..

پیوندها
حدیث

 مناسبتها

خلق ناامنی در مقابل پیروزی‌های محور مقاومت
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار مهمانان کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، ادعای دشمنان اسلام درباره‌ی اعلام قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را ناشی از ناتوانی و عجز آن‌ها دانستند. اما چرا انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف به دلیل ناتوانی است؟ آقای حسین رویوران، کارشناس مسائل منطقه در گفتاری به بررسی این مسأله پرداخته است.
 
دستِ بسته امریکا و رژیم صهیونیستی در قضیه فلسطین
|یادداشتی از دکتر سعدالله زارعی، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی و بین‌المللی درباره‌ی اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی|
 
جریان دانشجویی باید چشم نگران جامعه در مسئله ی عدالت و کارآمدی باشد
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام محمدیان با تبریک 16 آذر و روز دانشجو به دانشجویان آنان را تلاشگران عرصه علم ، فرهنگ و سیاست در دانشگاهها نامید.
 
شرط انقلابی ماندن حوزه های علمیه
اگر انقلاب اسلامي بخواهد به عنوان يک حرکت رو به پيش براي ايجاد يک تمدن اسلامي و بعد استحاله فرهنگ مادی غرب در درون تمدن اسلامي اقدام کند بايد رابطه بين اسلاميت و تمدن و جامعه و دولت اسلامي منطقاً حل شود که اين کار حوزه هاي علميه و شرط انقلابي ماندن حوزه و حکومت است.
 
روزی که رئیس حوزه نجف گریست!
در واقعه 15 خرداد اینجانب در نجف اشرف بودم. خبر به سرعت برق به عراق سرایت کرد. طلاب حوزه نجف به سمت مدرسه بزرگ آیت‌الله بروجردی که حجره‌ام در همان مدرسه بود سرازیر شدند.
 

تازه های خبری
آخرین اخبار
 

صفحه مورد نظر در حال بازسازی است

همراه با نهاد
Fmenu Not Found
خدمات نهاد
Fmenu Not Found
کانونها
Fmenu Not Found
نشریات
Fmenu Not Found
اوقات شرعی
اخبار نهاد
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down
ورود به سیستم
نام کاربری
کلمه عبور
بازديدکنندگان اين صفحه: 2131 بازديدکنندگان امروز : 443 کل بازديدکنندگان : 1298970 بازديدکنندگان آنلاين : 3 زمان بارگزاري صفحه: 0.44

ثانيه