سه شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٦
منو
Fmenu Not Found
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
» عضویت «
اوقات شرعی
لینک ها
اخبار > مسابقه كتابخواني ویژه دانشجویان،اساتید و کارکنان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز برگزار می کند

مسابقه كتابخواني ویژه دانشجویان،اساتید و کارکنان

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با همکاری

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در ایام محرم و صفر مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان(نامیرا) ویژه

داوطلبان محترم می توانند جهت تهیه کتاب مسابقه به دفتر نهاد رهبری دانشگاه مراجعه نمایند.اساتید، دانشجویان و کارکنان برگزار می نماید.تاریخ شرکت در آزمون 94/9/15 لغایت 94/9/17 می باشد.

توضیح کتاب:

رمان نامیرا رمانی است که وقایع کوفه و فتنه گون بودن آن را به خوبی ترسیم می‌کند و خواننده را در شرایط آن زمان قرار می‌دهد تا بیندیشد که تصمیم گیری در آن شرایط چقدر سخت است و چگونه باید عمل کرد که بعدا پشیمان نشود.

رمان نامیرا در مورد دختر و پسری جوان از اهالی کوفه است که بدون منفعت طلبی های روز افزون مردم کوفه به دنبال حقیقت هستند. اما در میان رفتارهای متناقض سرداران بزرگ کوفه، بین حمایت از امام حسین (ع) و یا وفاداری به یزید سرگردانند.

«نامیرا» داستانی شخصیت‌محور است؛ رمانی با خرده‌روایت‌هایی از تغییر روش، هدف، آرزو و عاقبت آدم‌ها. این روزگار است که آدم‌ها را در محک انتخاب شدن و انتخاب کردن می‌گذارد و نویسنده‌ی نامیرا فقط تصویرساز صادق این رویدادهاست. نویسنده‌ کتاب را به سبک رمان‌های کلاسیک با شروعی آرام آغاز می‌کند، تصویرسازی می‌کند، شخصیت‌ها را یک به یک وارد داستان می‌کند، آن‌ها را معرفی می‌کند و با داستان پیش می‌برد. «نامیرا» اسیر اختلاف روایت‌های تاریخی نشده و البته از عقبه‌ی تحقیقی درستی بهره برده است.


١١:٢٦ - يکشنبه ١ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٤٦٧٥٥٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٤٩


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج